Pismeni deo ispita u majskom ispitnom roku će biti održan u ponedeljak 17.05. od 16-19h  u sali P5. Usmeni deo ispita će se održati u petak 21.05. u 9h u sali S41.

Резултати првог теста из Статистике за Агроекономски смер и смер Агротуризам и рурални развој одржаног 05.05.2021. године:

Агроекономски смер


Редни број

Презиме

Име

Број индекса

I тест

1.

Селак

Анђела

046/2020А

18,5

2.

Иванић

Ивана

030/2020А

17

3.

Дулијан

Љиљана

034/2020А

17

4.

Микшић

Александра

072/2020А

13

5.

Вукнић

Лука

038/2020А

12

6.

Штефан

Кристијана-Емилија

084/2020А

11,5

7.

Гајић

Марија

012/2020А

10,5

8.

Јовановић

Нађа

016/2020А

10,5

9.

Мартон

Кристина

018/2020А

10

10.

Анђелковић

Наташа

004/2020А

8

11.

Грбић

Данијела

036/2020А

7,5

12.

Главашки

Марта

075/2020А

6,5

13.

Булајић

Милица

077/2020А

6,5

14.

Богојевић

Лука

047/2020А

6

15.

Јуришић

Стева

069/2020А

6

16.

Ранђеловић

Ана

009/2020А

5,5

17.

Зарић

Алекса

032/2020А

5

18.

Ђођић

Миња

002/2020А

4,5

19.

Лукић

Марко

020/2020А

4,5

20.

Боаров

Дејана

045/2020А

4,5

21.

Тедић

Немања

050/2020А

4,5

22.

Кнежевић

Никола

021/2020А

4

23.

Пејиновић

Вања

031/2020А

4

24.

Мрдаљ

Мирјана

011/2020А

3,5

25.

Милановић

Милан

033/2020А

3,5

26.

Јовичић

Владан

037/2020А

3

27.

Јефтић

Никола

060/2020А

3

28.

Руњевац

Јелена

005/2020А

2,5

29.

Срданов

Душан

023/2020А

2,5

30.

Ашкрабић

Анђела

039/2020А

2,5

31.

Радовић

Теодора

027/2020А

2

32.

Ђурић

Соња

048/2020А

2

33.

Марић

Стефан

022/2020А

1

34.

Курдулија

Милица

051/2020А

1

35.

Сабљић

Тамара

070/2020А

1



Агротуризам и рурални развој


Редни број

Презиме

Име

Број индекса

I тест

1.

Берток

Ена

001/2020 АР

11,5

2.

Крстић

Мина

009/2020 АР

10

3.

Ковачевић

Смиљана

006/2020АР

8

4.

Петровић

Димитрије

002/2020АР

8

 

Увид у резултате тестова ће бити у понедељак 10.05.2021. године од 11.30 до 12.30 часова.

Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistikčki metodi u aprilskom ispitnom roku održanog 29.03.2021. godine:


 Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Jelena Tošić

066/2019A

90

Sanela Mandić

072/2015A

65

Milan Kovačević

051/2019A

55

Ivan Jašin

023/2017A

50


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u aprilskom ispitnom roku održanog 29.03.2021. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Jasna Popov

041/2016A

65

Lazar Radojičić

057/2018A

60


Spisak studenata bioloških smerova, smera Veterinarska medicina i smera Uređenje voda koji su položili deo ispita iz predmeta Statistika i Statistički metodi u aprilskom ispitnom roku održanog 29.03.2021. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Slaven Lukić

056/2016 S

80

Tamara Grozdanić

002/2016 H

50

Katarina Ilić

006/2014 R

50

Aleksa Grče

041/2013 FM

50

Milica Stojanović

027/2015 VV

50

Nevena Golić

002/2018 UV

50

Dragan Trnjakov

040/2017 FM

50

Igor Jovanov

048/2013 VM

50

Stefan Vasiljević

029/2016 S

50


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistički metodi u martovskom ispitnom roku održanog 17.03.2021. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Una Crnomarković

048/2019A

80

Filip Damjanac

038/2019A

80

Lena Pandurski

021/2019A

60

Ivan Kondić

056/2019A

55

Jovana Lazukić

039/2017A

50

Bojana Ninkov

053/2019A

50


Niko od studenata Agroekonomskog smera i smera Agroturizam i ruralni razvoj nije položio predmet Statistika.

Spisak studenata bioloških smerova, smera Veterinarska medicina i Uređenje voda koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika i Statistički metodi u martovskom ispitnom roku održanog 17.03.2021. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Đorđe Petrić

006/2018 UV

80

Obrad Gužvica

067/2016 R

80

Andrej Roška

010/2016 R

80

Strahinja Ivošev

037/2014 OP

60

Ana Vidović

026/2015 VV

60

Nela Milojević

043/2015 VM

60

Magdalena Šalipur

003/2015 H

55

Dajana Babić

034/2015 AZ

50

Miljana Sarić

004/2014 H

50

Stefan Filipović

048/2016 FM

50

Eleonora Trebaticki

011/2017 OP

50


 KALENDAR ISPITA ŠKOLSKE 2020/2021.
Kalendar ispita 2020-2021 STATISTIKA.pdf Kalendar ispita 2020-2021 STATISTIKA.pdf
Size : 101.453 Kb
Type : pdf

Spisak studenata Agroekonomsko smera i smera Agroturizam i ruralni razvoj koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u februarskom ispitnom roku održanom 05.02.2021. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Marina Drakulić

003/2016 AR

75

Dragana Pandurov

007/2016 AR

70

Lena Pandurski

021/2019 A

60


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistički metodi u februarskom ispitnom roku održanom 05.02.2021. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Maja Pavlović

022/2019 A

70

Kristina Rajčetić

073/2014 A

65

Jovana Radić

019/2019 A

55

Dušica Zelić

040/2019 A

50


USpisak studenata bioloških smerova, smera Veterinarska medicina i Uređenje voda koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika i Statistički metodi u februarskom ispitnom roku održanom 05.02.2021. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Ivan Pešut

019/2015 UV

90

Jovana Timić

019/2014 OP

80

Vesna Mićić

030/2014 UV

75

Branislav Erceg

041/2013 VM

75

Nemanja Turudić

069/2016 R

75

Milica Jovančević

033/2014 S

70

Svetlana Bulajić

018/2016 R

70

Ivana Kuvizić

028/2017 FM

65

Milovan Šarenac

055/2016 S

65

Dejan Radišić

010/2017 S

65

Anđela Kujundžić

020/2018 OP

60

Miloš Ašćerić

049/2013 VM

50

Dejan Baianin

050/2011 VM

50

Ana Stašević

022/2015 AZ

50

Marina Nešić

002/2016 AZ

50

Tatjana Bulajić

015/2016 R

50

Milan Nedić

030/2014 H

50

Jovana Kulić

002/2014 UV

50



Spisak studenata bioloških smerova i smera Veterinarska medicina koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u januarskom ispitnom roku održanom 15.01.2021. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Branislav Ružić

009/2016 FM

85

Stefan Ivančević

034/2015 FM

75

Marijana Kuvizić

018/2019 VM

65

Milan Marković

022/2017 S

55

Nikola Kovačev

037/2014 R

50

Milica Đerić

009/2016 OP

50


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u januarskom ispitnom roku održanom 15.01.2021. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Vojin Dimitrijević

061/2014 A

50

Dragomir Ignjatov

065/2014 A

50


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistički metodi u januarskom ispitnom roku održanom 15.01.2021. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Nemanja Pavlović

032/2019 A

65

Aleksa Jakovljev

008/2019 A

50

Marko Marinković

061/2019 A

50

                                                                                                            
                                                                                  Rezultati ispravke testova održanom 15.01.2021. godine:

AGROEKONOMSKI SMER-STATISTIČKI METODI

Prvi test

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Ivanović

Svetislav

025/2019А

17

Zelić

Dušica

040/2019А

8


Drugi test

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Babić

Tomana

020/2019А

11

Vatrač

Nikola

039/2019А

10

Vasić

Jovana

060/2019А

10



Prvi test

FITOMEDICINA

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Jelkić

Nada

064/2016FM

18,5

Orašanin

Radan

039/2017FM

14,5


Drugi test

FITOMEDICINA

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Lazić

Ana

008/2017FM

19

Stojnić

Suzana

030/2017FM

15

Vasić

Miljan

061/2017FM

14,5

Jovanović

Dimitrije

054/2017FM

14

Vuković

Milica

072/2018FM

12

Pijetlović

Jovana

055/2017FM

11,5

Kečić

Živan

012/2017FM

10,5

Blagojević

Savka

020/2017FM

8,5

Buzarski

Ivan

006/2017FM

6,5

Bakula

Tomislava

023/2017FM

4,5

Burmazović

Milan

015/2017FM

0



ORGANSKA POLJOPRIVREDA


Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Brničanin

Haris

028/2016OP

4


AGROEKOLOGIJA I ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Pavlović  

Mihajlo

021/2017AZ

10,5


RATARSTVO I POVRTARSTVO

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Ćalić  

Željko

046/2017R

11,5

Čikoš

Rafael

007/2017R

7



STOČARSTVO

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Marton  

Zoltan

037/2017S

11,5


HORTIKULTURA

Prezime

Ime

Broj indeksa

Broj bodova

Vuković

Angelina

012/2017AZ

10,5


Spisak studenata Agroekonomskog smera i smera Agroturizam i ruralni razvoj koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u decembarskom ispitnom roku održanog 17.12.2020. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Rajna Zoranović

013/2016AR

50


Predmet Statistički metodi niko nije položio


Spisak studenata bioloških smerova, smera Veterinarska medicina i Uređenje voda koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika i Statistički metodi decembarskom ispitnom roku održanog 17.12.2020. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Nikola Pujić

054/2013 S

90

Biljana Jovišić

004/2015 VV

75

Tanja Borenović

002/2015 VV

70

Marijana Marić

010/2015 VV

65

Aleksandar Krstić

042/2016 FM

65

Veselin Papić

088/2012 R

60

Mirjana Momirov

009/2015 VV

55

Danijel Probojčević

030/2013 AZ

55

Filip Guša

019/2016 UV

50

Natalija Vićentić

056/2014 VM

50

Nikoleta Varga

036/2013 VM

50

Jovica Šećić

027/2016 S

50

Nikola Vaci

016/2016 FM

50

Aleksandra Anđelić

019/2016 AZ

50

Nikolina Belinčević

015/2016 AZ

50

Dajana Dardić

011/2011 FM

50


РЕЗУЛТАТИ II ТЕСТА ИЗ СТАТИСТИЧКИХ МЕТОДА СТУДЕНАТА АГРОЕКОНОМСКОГ СМЕРА ОДРЖАНОГ 17.12.2020.

Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Јевтић

Михаило

005/2019А

20

2

Ивановић

Светислав

025/2019А

14,5

3

Загорчић

Ема

009/2019А

12

4

Зелић

Душица

040/2019А

10,5

5

Томић

Младен

014/2019А

10

6

Шарић

Мина

031/2019А

10

7

Инђић

Јована

049/2019А

10

8

Ковчин

Драгана

063/2019А

10

9

Ватрач

Никола

039/2019А

9

10

Нинков

Бојана

053/2019А

8,5

11

Бабић

Томана

020/2019А

7

12

Васић

Јована

060/2019А

6,5

13

Јаковљев

Алекса

008/2019А

5,5

14

Маринковић

Марко

061/2019А

4,5

15

Павловић

Немања

032/2019А

4


РЕЗУЛТАТИ IIТЕСТА ЗА БИОЛОШКЕ СМЕРОВЕ ОДРЖАНОГ 17.12.2020.

РАТАРСТВО

Редни број

Презиме

Име

Број индекс

Број поена

1

Ђигић

Никола

047/2017Р

18,5

2

Шафарик

Тамара

059/2017Р

17,5

3

Трајковић

Душан

034/2017Р

12

4

Васин

Славко

030/2017Р

11

5

Бегић

Данило

032/2017Р

11

6

Ћалић

Жељко

046/2017Р

7,5

7

Чикош

Рафаел

007/2017Р

5


ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО


Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Вукичевић

Стефан

001/2017ВВ

10,5


ХОРТИКУЛТУРА


Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Вуковић

Ангелина

012/2017Х

9



ФИТОМЕДИЦИНА


Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Мишковић

Јелена

016/2017ФМ

17,5

2

Ћирушић

Тамара

007/2017ФМ

17

3

Миљановић

Миљан

051/2017ФМ

15,5

4

Хуремовић

Тијана

053/2017ФМ

15,5

5

Димитријевић

Јелена

025/2017ФМ

15

6

Станојевић

Надица

043/2017ФМ

14,5

7

Стаменковић

Андријана

019/2017ФМ

12,5

8

Делић

Александра

070/2017ФМ

12,5

9

Јелкић

Нада

064/2016ФМ

12

10

Сенчук

Сузана

017/2017ФМ

12

11

Милаковић

Николина

018/2017ФМ

12

12

Рајић

Ана

057/2017ФМ

12

13

Иванковић

Александар

070/2018FM

12

14

Радукић

Милица

038/2016ФМ

11,5

15

Марић

Слађана

009/2017ФМ

10,5

16

Андрић

Велимир

049/2017ФМ

10,5

17

Орашанин

Радан

039/2017ФМ

10

18

Тодић

Стоја

042/2017ФМ

10

19

Стојнић

Сузана

030/2017ФМ

9

20

Лазић

Ана

008/2017ФМ

8,5

21

Кувизић

Ивана

028/2017ФМ

8,5

22

Васић

Миљан

061/2017ФМ

7,5

23

Милановић

Николина

034/2017ФМ

7

24

Вујовић

Катарина

048/2017ФМ

7

25

Кечић

Живан

012/2017ФМ

4,5

26

Кијачки

Снежана

005/2017ФМ

4

27

Благојевић

Савка

020/2017ФМ

4

28

Трњаков

Драган

040/2017ФМ

4

29

Вуковић

Милица

072/2018FM

3,5

30

Ротман

Ивана

064/2017ФМ

3

31

Пијетловић

Јована

055/2017ФМ

2,5

32

Бакула

Томислава

023/2017ФМ

0


АГРОЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ


Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Глушац

Лана

001/2017АЗ

18,5

2

Јованчевић

Милица

015/2017АЗ

15

3

Грубор

Дајана

010/2016АЗ

11,5

4

Букорац

Александра

027/2017АЗ

5,5

5

Павловић

Михајло

021/2017АЗ

3,5

6

Катић

Александра

008/2017АЗ

2,5


ОРГАНСКА ПОЉОПРИВРЕДА


Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Загорац

Анђела

004/2017ОП

11

2

Љикар

Иван

001/2017ОП

10



СТОЧАРСТВО

Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Мартон

Золтан

037/2017С

4



РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ ТЕСТА ЗА БИОЛОШКЕ СМЕРОВЕ ОДРЖАНОГ 23.11.2020.

РАТАРСТВО

Р.Б.

Презиме

Име

Број индекса

Поени

1

Ћалић

Жељко

046/2017Р

19

2

Шафарик

Тамара

059/2017Р

17.5

3

Ђигић

Никола

047/2017Р

15.5

4

Чикош

Рафаел

007/2017Р

15

5

Трајковић

Душан

034/2017Р

15

6

Бегић

Данило

032/2017Р

14

7

Вучетић

Слободан

015/2017Р

12.5

8

Васин

Славко

030/2017Р

12

9

Јовановић

Никола

074/2017Р

8

10

Гурдељевић

Александра

065/2017Р

7

11

Ђурић

Предраг

022/2017Р

5.5

12

Бранчић

Владимир

069/2017Р

1.5


ФИТОМЕДИЦИНА


Р.Б.

Презиме

Име

Број индекса

Поени

1

Мишковић

Јелена

016/2017ФМ

19

2

Димитријевић

Јелена

025/2017ФМ

18

3

Станојевић

Надица

043/2017ФМ

18

4

Миљановић

Миљан

051/2017ФМ

17

5

Јовановић

Димитрије

054/2017ФМ

17

6

Делић

Александра

070/2017ФМ

16.5

7

Сенчук

Сузана

017/2017ФМ

16

8

Лазић

Ана

008/2017ФМ

15.5

9

Тодић

Стоја

042/2017ФМ

15.5

10

Хуремовић

Тијана

053/2017ФМ

15.5

11

Васић

Миљан

061/2017ФМ

15.5

12

Рајић

Ана

057/2017ФМ

14.5

13

Кечић

Живан

012/2017ФМ

13.5

14

Милаковић

Николина

018/2017ФМ

13.5

15

Стојнић

Сузана

030/2017ФМ

13.5

16

Стаменковић

Андријана

019/2017ФМ

13

17

Ротман

Ивана

064/2017ФМ

13

18

Радукић

Милица

038/2016ФМ

12

19

Бакула

Томислава

023/2017ФМ

12

20

Иванковић

Александар

070/2018FM

11.5

21

Вуковић

Милица

072/2018FM

11.5

22

Бузарски

Иван

006/2017ФМ

11

23

Андрић

Велимир

049/2017ФМ

11

24

Ћирушић

Тамара

007/2017ФМ

10.5

25

Марић

Слађана

009/2017ФМ

10.5

26

Пијетловић

Јована

055/2017ФМ

10.5

27

Бурмазовић

Милан

015/2017ФМ

10

28

Благојевић

Савка

020/2017ФМ

10

29

Трњаков

Драган

040/2017ФМ

9

30

Вујовић

Катарина

048/2017ФМ

8.5

31

Јелкић

Нада

064/2016ФМ

8

32

Милановић

Николина

034/2017ФМ

8

33

Милинковић

Александра

076/2018FM

8

34

Таталовић

Јана

068/2017ФМ

7.5

35

Орашанин

Радан

039/2017ФМ

7

36

Кувизић

Ивана

028/2017ФМ

6.5

37

Рацковић

Маја

073/2018FM

6.5

38

Ђумић

Данијела

071/2018ФМ

6

39

Томић

Мила

010/2017ФМ

5

40

Чампаревић

Ана

067/2017ФМ

5

41

Кијачки

Снежана

005/2017ФМ

4.5

42

Петри

Ерик

002/2017ФМ

4

43

Сабљић

Милена

041/2017ФМ

4

44

Богданов

Даринка

047/2017ФМ

4

45

Инђић

Здравка

065/2017ФМ

3

46

Остојић

Вања

036/2017ФМ

2.5

47

Ковачевић

Сара

029/2016ФМ

0



ОРГАНСКА ПОЉОПРИВРЕДА


Р.Б.

Презиме

Име

Број индекса

Поени

1

Кујунџић

Анђела

020/2018 ОП

17

2

Загорац

Анђела

004/2017ОП

15.5

3

Љикар

Иван

001/2017ОП

15

4

Недић

Никола

027/2017ОП

10.5

5

Брничанин

Харис

028/2016ОП

10

6

Станојковић

Милана

025/2016ОП

5


ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО


Р.Б.

Презиме

Име

Број индекса

Поени

1

Вукичевић

Стефан

001/2017ВВ

11

2

Карас

Јован

010/2017ВВ

5

3

Рис

Дејан

049/2018ВВ

0


ХОРТИКУЛТУРА


Р.Б.

Презиме

Име

Број индекса

Поени

1

Вуковић

Ангелина

012/2017Х

11.5

2

Вујичић

Анђелија

014/2017Х

8.5

3

Новаковић

Дајана

023/2016Х

5.5

4

Андрић

Марија

005/2017Х

3.5

5

Томић

Тамара

003/2017Х

1

6

Ковач

Тамара

013/2017Х

0


СТОЧАРСТВО


Р.Б.

Презиме

Име

Број индекса

Поени

1

Мартон

Золтан

037/2017С

15

2

Зечевић

Немања

012/2017С

13

3

Марковић

Милан

022/2017С

9

4

Павловић

Бојана

031/2017С

7.5

5

Кајтез

Јовица

040/2017С

7.5

6

Мишчевић

Ненад

004/2017С

4.5

7

Зељковић

Милорад

054/2020С

3



АГРОЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ


Р.Б.

Презиме

Име

Број индекса

Поени

1

Јованчевић

Милица

015/2017АЗ

15

2

Глушац

Лана

001/2017АЗ

14

3

Грубор

Дајана

010/2016АЗ

11

4

Павловић

Михајло

021/2017АЗ

10

5

Панић

Душан

005/2017АЗ

9

6

Букорац

Александра

027/2017АЗ

8

7

Антунић

Елена

006/2017АЗ

6

8

Катић

Александра

008/2017АЗ

5

9

Ђермановић

Матија

013/2017АЗ

3.5


РЕЗУЛТАТИ I ТЕСТА ИЗ СТАТИСТИЧКИХ МЕТОДА СТУДЕНАТА АГРОЕКОНОМСКОГ СМЕРА ОДРЖАНОГ 19.11.2020.

Редни број

Презиме

Име

Број индекса

Број поена

1

Јевтић

Михаило

005/2019А

18.5

2

Ковчин

Драгана

063/2019А

16

3

Загорчић

Ема

009/2019А

14

4

Ватрач

Никола

039/2019А

14

5

Томић

Младен

014/2019А

12

6

Васић

Јована

060/2019А

11.5

7

Инђић

Јована

049/2019А

10.5

8

Бабић

Томана

020/2019А

10

9

Шарић

Мина

031/2019А

10

10

Ивановић

Светислав

025/2019А

9

11

Зелић

Душица

040/2019А

8.5

12

Станић

Николија

033/2019А

7

13

Павловић

Немања

032/2019А

5.5

14

Дикић

Лазар

072/2019А

5

15

Јаковљев

Алекса

008/2019А

4.5

16

Трнинић

Стефан

050/2019А

4.5

17

Пандурски

Лена

021/2019А

4

18

Нинков

Бојана

053/2019А

3

19

Маринковић

Марко

061/2019А

3

20

Цураковић

Ивана

047/2019А

0.5

21

Копуновић

Катарина

030/2019А

0


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistički metodi u novembarskom ispitnom roku održanog 16.11.2020. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Marko Andrić

065/2015A

65

Milana Kovačić

020/2015A

60

Spisak studenata bioloških smerova, smera Veterinarska medicina i Uređenje voda koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika i Statistički metodi u novembarskom ispitnom roku održanog 16.11.2020. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Milan Vukadinović

040/2013S

90

Julia Kado

038/2014 VM

70

Anastasia Rodić

010/2015 AZ

65

Đorđo Ivković

044/2015 R

65

Miloš Krstić

001/2015 S

50

Mijajlo Burić

025/2015 S

50

Željana Valent

006/2015 S

50

Jovana Gligorić

014/2015 VV

50


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistički metodi u petom oktobarskom ispitnom roku održanog 27.10.2020. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Tatjana Marin

036/2017A

60

Spisak studenata bioloških smerova, veterinarske medicine koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u petom oktobarskom ispitnom roku održanog 27.10.2020. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Jovana Tabački

050/2018 VM

85

Jovana Hornjak

035/2019 VM

75

Mihajlo Gavrić

004/2019 VM

70

Nataša Cvetković

025/2019VM

65

Jovana Kovačević

058/2019VM

60


Spisak studenata bioloških smerova, smera Veterinarska medicina i smera Uređenje voda koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika i Statistički metodi, održanog 21.10.2020. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Valentina Moravčić

31/2018 VM

80

Vladimir Davidov

015/2013 R

80

Angelina Petrović

050/2019 VM

65

Nevena Jovičić

027/2017 VM

60


Niko od studenata sa Agroekonomskog smera i smera Agroturizam i ruralni razvoj nije položio ispit.


Spisak studenata Agroekonomskog smera i smera Agroturizam i ruralni razvoj koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u trećem oktobarskom ispitnom roku održanog 14.10.2020. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Branka Pantić

010/2019AR

65

Srđan Đurasović

088/2013A

50


Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistički metodi u trećem oktobarskom ispitnom roku održanog 14.10.2020. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Jelena Ćapin

064/2018A

50


Spisak studenata bioloških smerova, veterinarske medicine koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u trećem oktobarskom ispitnom roku održanog 14.10.2020. godine:


Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Petar Zeljković

084/2014 R

60

Vanja Crvenkov

045/2016 FM

50

Branislava Pantić

056/2019 VM

50


Spisak studenata Agroekonomskog smera i smera Agroturizam i ruralni razvoj koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistika u drugom oktobarskom ispitnom roku održanog 07.10.2020. godine:

Ime i prezime

Broj indeksa

Broj bodova

Luka Ćorović

043/2019A

50

Tamara Dikić

002/2019A

50

Spisak studenata Agroekonomskog smera koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Statistički metodi u drugom oktobarskom ispitnom roku održanog 07.10.2020. godine: